Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 11:2 Orlik Mokotów
Bramki: S. Szatkowski x2, S. Chmura x5, J. Szeląg x2, K. Wiech, K. Baranowski
Skład: S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, K. Wiech, M. Kryński-Roma, K. Baranowski, F. Laszuk, J. Szeląg, S. Stankiewicz
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 7:3 AP Legionovia Legionowo
Bramki: M. Wiech x3, J. Smagowicz, W. Borowicz, K. Wyszogrodzki, S. Bajda
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Majchrzak, M. Wiech, K. Wyszogrodzki, W. Borowicz,
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 9:1 SP Olimp Brwinów
Bramki: S. Szatkowski x4, S. Chmura x3, A. Czop, Szeląg
Skład: S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Paluszkiewicz, A. Czop, K. Wiech, M. Kryński-Roma, K. Baranowski, F. Laszuk, J. Szeląg
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 3:8 AP 11 Legionowo
Bramki: W. Borowicz, J. Majchrzak, K. Wyszogrodzki
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, J. Majchrzak, M. Wiech, K. Krupiński
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 4:9 G81 Bemowo
Bramki: S. Borzecki, M. Leśniański, M. Latoszek, J. Majchrzak
Skład: F. Skrzypiński, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński, J. Piotrowski, J. Jagieła, K.
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 7:4 Młoda Gwardia Rembertow
Bramki: S. Borzęcki x3, M. Latoszek x2, J. Majchrzak x2
Skład: F. Skrzypiński, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński, J. Piotrowski, J. Jagieła, K.
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 13:2 AP Zina I
Bramki: K. Baranowski x2, S. Szatkowski x2, S. Chmura x4, D. Borkowski x3, F. Laszuk
Akademia Piłkarska Młody Orlik 7:1 Sunday
Bramki: K. Baranowski, S. Szatkowski, S. Chmura, D. Borkowski x2, K. Wiech x2
Skład: S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, K. Wiech, M. Kryński-Roma, K. Baranowski, F. Laszuk
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 4:4 Bug Wyszków I
Bramki: J. Szanser, J. Książek, J. Smagowicz, M. Wiech
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 1:8 UKS Bemowo
Bramki: J. Książek
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, J. Majchrzak, M. Wiech, K. Krupiński
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 3:14 Bug Wyszków II
Bramki: K. Krupiński x2, J. Jagieła
Skład: F. Skrzypiński, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński, J. Piotrowski, J. Jagieła, K.
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 7:2 UKS Chynów
Bramki: K. Wiech x2, K. Baranowski, S. Szatkowski, F. Tkaczyk x2, S. Chmura
Skład: S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, J. Szeląg, K. Wiech, M. Kryński-Roma, K. Baranowski, F. Paluszkiewicz, B. Kulanica
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 1:10 Orlik Mokotów
Bramki: J. Majchrzak
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, K. Wyszogrodzki, J. Majchrzak, S. Piekarski, W. Borowicz, O. Szeląg, M. Wiech
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 10:12 Turbo FA
Bramki: M. Latoszek x6, S. Borzęcki x3, J. Jagieła
Skład: F. Wiśniewski, F. Skrzypiński, J. Krasowski, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński, J. Piotrowski, J. Jagieła, K. Chodakowski
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 11:2 AP Zina
Bramki: F. Tkaczyk, K. Baranowski x2, S. Stankiewicz, M. Kryński, S. Szatkowski x2, F. Laszuk x2, S. Chmura x2
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, J. Szeląg, K. Wiech, M. Kryński-Roma, S. Stankiewicz, K. Baranowski, F. Paluszkiewicz, B. Kulanica
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 9:8 Sport Team
Bramki: J. Smagowicz, J. Szanser, J. Majchrzak x3, K. Wyszogrodzki x4
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, K. Wyszogrodzki, J. Majchrzak, S. Piekarski, W. Borowicz, O. Szeląg, M. Wiech
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 6:9
Bramki: S. Borzęcki x5, K. Krupiński
Skład: F. Wiśniewski, F. Skrzypiński, J. Krasowski, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński, J. Piotrowski
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 9:1 AMS
Bramki: S. Stankiewicz, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk x2, K. Baranowski, S. Chmura, D. Borkowski, K. Wiech
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, J. Szeląg, K. Wiech, M. Kryński-Roma, S. Stankiewicz, K. Baranowski
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 3:12 Orlik Mokotów
Bramki: M. Wiech x3
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, K. Wyszogrodzki, J. Majchrzak, S. Piekarski, W. Borowicz, O. Szeląg, M. Wiech
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 6:1 AP Legionowo II
Bramki: M. Latoszek x3, S. Borzęcki x3
Skład: F. Wiśniewski, F. Skrzypiński, J. Krasowski, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, S. Borzęcki, K. Krupiński, M. Leśniański, P. Bieliński
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 13:2 UKS Chynów
Bramki: F. Laszuk, K. Baranowski x2, S. Chmura x3, S. Szatkowski x3, A. Czop, J. Szeląg, D. Borkowski, K. Wiech,
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Kryński-Roma, S. Stankiewicz, K. Baranowski
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 4:7 Soccer Team
Bramki: K. Wyszogrodzki x2, J. Smagowicz, J. Majchrzak
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, T. Lebizon, J. Książek, K. Wyszogrodzki, M. Wiech, J. Majchrzak, S. Piekarski
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 3:2 AP Zina
Bramki: J. Jagieła x3
Skład: F. Wiśniewski, F. Skrzypiński, J. Krasowski, J. Jagieła, J. Piotrowski, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, M. Wiech, S. Borzęcki, K. Krupiński
Rocznik 2008
Akademia Piłkarska Młody Orlik 2:2 APJŁ
Bramki: F. Laszuk, K. Baranowski
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, T. Kusz, F. Tkaczyk, A. Czop, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Kryński-Roma, S. Stankiewicz, K. Baranowski
Rocznik 2010
Akademia Piłkarska Młody Orlik I 2:4 AP 11 Legionowo
Bramki: S. Bajda, M. Wiech
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, O. Szeląg, T. Lebizon, J. Książek, S. Borzęcki, K. Wyszogrodzki, M. Wiech, J. Majchrzak, K. Krupiński
Akademia Piłkarska Młody Orlik II 4:12 GKP Targówek
Bramki: J. Łukasiewicz, K. Chodakowski x2, W. Borowicz
Skład: F. Wiśniewski, K. Chodakowski, F. Skrzypiński, J. Krasowski, J. Jagieła, J. Piotrowski, M. Latoszek, J. Łukasiewicz, M. Leśniański, P. Bieliński, S. Piekarski, W. Borowicz
Rocznik 2010 zajął III miejsce w KSL Jesień 2017
Rocznik 2008 zajął I miejsce w KSL Jesień 2017
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 6:2 Grom Junior
Bramki: S. Szatkowski x2, K. Wiech x2, F. Laszuk, P. Dąbrowski
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Olszewski, L. Piekarski, S. Stankiewicz, M. Gocał
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 16:1 PSF
Bramki: K. Wiech, F. Laszuk x2, P. Dąbrowski x2, Tkaczyk x4, Borkowski, Chmura x3, Olszewski, Piekarski x2
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Olszewski, L. Piekarski, S. Stankiewicz, M. Gocał
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 4:4 Grom Junior
Bramki: S. Chmura x2, D. Borkowski, S. Szatkowski
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Olszewski
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 12:6 AP Zina
Bramki: O. Szeląg x2, J. Szeląg, J. Szanser x2, J. Książek x3, M. Latoszek, S. Borzęcki, J. Krasowski x2
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, J. Szeląg, O. Szeląg, T. Lebizon, J. Książek, B. Serafin, J. Jagieła, M Leśniański, J. Krasowski, S. Borzęcki, J. Łukasiewicz, M. Latoszek
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 12:3 Sarma Wola
Bramki: F. Laszuk x2, S. Chmura x4, K. Wiech, D. Borkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, M. Olszewski x2
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, M. Olszewski
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 7:1 Turbo FA
Bramki: O. Szeląg, J. Smagowicz, T. Lebizon, M. Wiech x4
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, J. Szeląg, O. Szeląg, T. Lebizon, J. Książek, M. Wiech, J. Jagieła
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 8:2 AP Zina
Bramki: F. Laszuk x3, S. Chmura, M. Wiech, K. Wiech, S. Stankiewicz x2
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg, K. Wiech, L. Piekarski, S. Stankiewicz
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 9:3 Turbo FA
Bramki: S. Borzęcki x4, F. Skrzypiński, O. Szeląg x2, J. Szeląg, T. Lebizon
Skład: S. Bajda, J. Szanser, J. Smagowicz, J. Szeląg, S. Borzęcki, O. Szeląg, F. Skrzypiński, T. Lebizon, B. Serafin, J. Łukasiewicz, J. Książek
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 10:2 Sarma Wola
Bramki: S. Szatkowski x3, F. Laszuk, D. Borkowski, S. Chmura, B. Kulanica, P. Dąbrowski x2, F. Tkaczyk
Skład: D. Borkowski, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, F. Laszuk, J. Szeląg
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 8:3 AP Wilki W-wa
Bramki: S. Borzęcki x5, J. Smagowicz x2, M. Wiech
Skład: J. Krasowski, S. Bajda, M. Leśniański, J. Szanser, J. Smagowicz, J. Szeląg, S. Borzęcki, M. Wiech
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 8:0 KS Wesoła
Bramki: S. Szatkowski x2, F. Laszuk, D. Borkowski, S. Chmura, K. Wiech x2, M. Olszewski
Skład: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, M. Olszewski, F. Laszuk, K. Wiech, J. Szeląg, L. Piekarski
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 1:6 Orlik Mokotów
Bramki: O. Szeląg
Skład: B. Serafin, J. Łukasiewicz, M. Latoszek, T. Lebizon, J. Krasowski, J. Jagieła, S. Bajda, M. Leśniański, O. Szeląg
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 6:1 UKS Orzeł W-wa
Bramki: M. Gocał, S. Szatkowski x3, F. Laszuk x2
Skład: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, M. Olszewski, F. Laszuk, K. Wiech, J. Szeląg, L. Piekarski
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 3:10 FFK
Bramki: S. Borzęcki, F. Skrzypiński, J. Jagieła
Skład: S. Borzęcki, F. Skrzypiński, B. Serafin, J. Łukasiewicz, M. Latoszek, T. Lebizon, J. Krasowski, J. Jagieła, S. Bajda,
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 12:3 KS Wesoła
Bramki: S. Chmura x3, M. Gocał x3, S. Szatkowski x2, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, D. Borkowski, S. Stankiewicz
Skład: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, B. Kulanica, M. Olszewski, L. Piekarski
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 7:4 BKS Warszawa
Bramki: S. Borzęcki x2, F. Skrzypiński, M. Latoszek x3, J. Książek
Skład: S. Borzęcki, F. Skrzypiński, B. Serafin, J. Łukasiewicz, M. Latoszek, T. Lebizon, J. Książek, J. Krasowski, J. Jagieła
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 5:8 (sparing) Polonia Warszawa
Bramki: S. Chmura x2, S. Szatkowski, P. Dąbrowski, F. Laszuk
Skład: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, S. Szatkowski, F. Laszuk, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk
Rocznik 2010: Akademia Piłkarska Młody Orlik 1:12 AP Brychczy
Bramki: S. Borzęcki
Skład: S. Borzęcki, S. Bajda, M. Leśniański, F. Skrzypiński, B. Serafin, J. Łukasiewicz, M. Latoszek, T. Lebizon, M. Wiech, J. Książek
Rocznik 2008: Akademia Piłkarska Młody Orlik 6:2 UKS Orzeł Warszawa
Bramki: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, K. Wiech, S. Szatkowski
Skład: S. Stankiewicz, D. Borkowski, M. Gocał, S. Chmura, K. Wiech, S. Szatkowski, F. Laszuk, P. Dąbrowski, F. Tkaczyk, Ł. Kulanica, L. Piekarski
Od 9 września chłopcy z roczników: 2010 i 2008 będą brać udział w największych rozgrywkach ligowych w Warszawie. W sezonie 2019/17 w rozgrywkach brało udział 125 zespołów.
A oto szczegóły:
zgłoszone drużyny – rocznik 2008 (6+1), 2010 (4+1)
miejsce – SoccerArena, ul. Annopol 24B -> http://soccerarena.pl/
czas rozgrywek – od 9-10 września do 4-5 listopada (zagwarantowane 9 meczów)
w weekend gramy 1 mecz, 2×25 min
Mecze toczone są na 2 sztucznych boiskach na świeżym powietrzu lub na 5 sztucznych boiskach w hali. Wszystko przebiega sprawnie, bez czekania na mecze, ponieważ jednorazowo gramy tylko jeden mecz 2 x 25 min, czyli jedna weekendowa sesja nie powinna trwać dłużej nić 1.5h.
Akademia Piłkarska Młody Orlik
Tomasz Opanowski
+48 793 007 558